Mes ugdome talentus Lietuvai!

Nacionalinė moksleivių akademija

Kaune vyko 5-toji NMA matematikos olimpiada, skelbiami rezultatai!

 

Šių metų lapkričio 25 d., šeštadienį, Kaune vyko Nacionalinės moksleivių akademijos (NMA) organizuojama matematikos olimpiada 5–8 klasių mokiniams.

Užduotis olimpiadai rengia NMA matematikų komanda.

NMA matematikos olimpiados nugalėtojai:

5 klasė

Pirma vieta:

Darius Gumuliauskas – Vilniaus jėzuitų gimnazija

Antra vieta:

Margiris Alekna – Kauno jėzuitų gimnazija

Urtė Etnerytė – Kauno jėzuitų gimnazija

Ugnė Stepanauskaitė – Progimnazija Magis“

Kristupas Banys – Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija

Trečia vieta:

Jurgis Kemeklis – Vilniaus Baltupių progimnazija

Tomas Žičkus – Klaipėdos Sendvario progimnazija

Nikolė Lavrik – Vilniaus „Genio“ progimnazija

Kipras Steponavičius – Kauno jėzuitų gimnazija

 

 

6 klasė

Pirma vieta:

Tomas Marcinkevičius – Kauno jėzuitų gimnazija

Antanas Oržekauskas – Vilniaus Balsių progimnazija

Antra vieta:

Paulius Aleknavičius – VšĮ Vilniaus privati gimnazija

Kostas Šilingas – Kuršėnų Pavenčių mokykla – daugiafunkcis centras

Kajus Kandratavičius – „Saulės“ privati gimnazija

Jokūbas Jasiūnas – progimnazija „Magis“

Trečia vieta:

Pija Chmieliauskaitė – Kauno jėzuitų gimnazija

Martynas Janušaitis – KTU Vaižganto progimnazija

Justinas Letukas – Vilniaus Jeruzalės progimnazija

 

 

7 klasė

Pirma vieta:

Meritas Babilas – Kauno jėzuitų gimnazija

Danielė Ramanauskaitė – progimnazija „Magis“

Antra vieta:

Mindaugas Aniūnas – Kauno jėzuitų gimnazija

Kasparas Savickis -Vilniaus jėzuitų gimnazija

Karolis Margis – Kretingos raj. Salantų gimnazija

Trečia vieta:

Martyna Kniazevaitė – Kauno jėzuitų gimnazija

Tomas Babelis – Utenos R. Šaltenio progimnazija

Jurgita Skersytė – Progimnazija „Magis“

Viltė Petrauskaitė – Vilniaus Balsių progimnazija

 

 

8 klasė

Pirma vieta:

Radvilas Pelanis – Vilniaus J. Basanavičiaus progimnazija

Gustė Bajerkevičiūtė – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija

Antra vieta:

Elzė Amilevičiūtė – Vilniaus Jėzuitų gimnazija

Domantas Stanys – Kauno Jėzuitų gimnazija

Adomas Traubas – Vilniaus Petro Vileišio progimnazija

Trečia vieta:

Rūta Giedrytė – Vilniaus Taikos progimnazija

Julius Leonavičius – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija

Aldas Lenkšas – Vilniaus Tuskulėnų gimnazija

Urtė Urbonavičiūtė – Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija

Laimis Jurkėnas – LSU Kėdainių „Aušros“  progimnazija

 

 

Olimpiados dienotvarkė:

  •  9.30–10.30 val. – dalyvių atvykimas, registracija;
  • 10.30–13.00 val. – užduočių sprendimas;
  • 11.00–12.30 val. – seminaras mokytojams Ponia Skaitmenų Suma ir ponas Devynetas: draugystė iš išskaičiavimo? Veda Eduardas Juška, Vilniaus Jėzuitų gimnazijos matematikos treneris, matematikos studijos Q. E. D., įkūrėjas ir vadovas.
  • 14.00–15.30 val. – įdomioji matematika ir įdomioji fizika mokiniams;
  • 16.00 val. – uždarymas, apdovanojimai.

Olimpiados vieta: Kauno technologijos universiteto XI rūmai (Studentų g. 50).

NMA matematikos olimpiados užduotys:

5 klasė

6 klasė

7 klasė

8 klasė

NMA matematikos olimpiados užduočių sprendimai:

5 klasė

6 klasė

7 klasė

8 klasė

NMA matematikos olimpiados kvietimas ir nuostatai