Mes ugdome talentus Lietuvai!

Nacionalinė moksleivių akademija

Rengiama knyga „Kas bus kas. Lietuvos ateitis“

VšĮ Leidybos idėjų centras rengia knygą „Kas bus kas. Lietuvos ateitis“. Tai išskirtinė, unikali ir pirmą kartą leidžiama Lietuvoje tokio pobūdžio knyga, skirta į vieną vietą sutelkti Lietuvos talentus – jaunąją kartą. Jie – tautos ateitis, kuri prisidės prie valstybės tolesnės gerovės kūrimo, tobulinimo, puoselėjimo. Tai yra būsimieji šalies mokslininkai, vadovai, kūrėjai ir statytojai. Jau dabar galime didžiuotis daugelio jaunųjų Lietuvos piliečių pasiekimais, žavėtis jų talentu ir gebėjimais. „Tad į šią knygą norime įtraukti jaunuosius talentus, apdovanotus įvairiose Lietuvos, pasaulio ir tarptautinėse olimpiadose, pelniusius prizus konkursuose, varžybose, festivaliuose, tuos, kuriais didžiuojasi ne tik tėvai, bet ir mokyklų vadovai, draugai ir visos Lietuvos piliečiai“, – sako VšĮ Leidybos idėjų centro vyriausioji redaktorė Kristina Pečiūraitė.

Leidinyje numatoma pristatyti apie 1500 jaunųjų talentų biografijų. Knygos „Kas bus kas. Lietuvos ateitis“ tikslas – pristatyti talentingus, aktyvius Lietuvos mokinius. Knyga bus A4 formato, apie 600 puslapių, ją sudarys kelios dalys: Lietuvos vaikų pasiekimų apžvalga, svarbiausių valdžios atstovų ir įvairių sričių (kultūros ir meno, sporto, verslo, visuomeninių organizacijų, medicinos, mokslo ir švietimo, regioninės valdžios ir savivaldos, žiniasklaidos) garbingiausių atstovų linkėjimai jaunajai kartai, projekto dalyvių istorijos, prizines vietas laimėjusių mokinių kolektyvų / komandų pristatymas ir Lietuvos mokyklų sąrašas su bendra informacija. Projekto dalyviai išskirtinai atrenkami pagal formaliojo ir neformaliojo švietimo, sporto, kultūros, socialinių, visuomeninių įstaigų rekomendacijas.

Anot VšĮ Leidybos idėjų centro direktorės Vestos Jozonienės, šiame leidinyje siekiama įdomiai ir kūrybingai papasakoti apie jaunąją Lietuvos kartą, kuri ateityje prisidės prie Lietuvos valstybės valdymo, puoselėjimo ir tobulinimo.

Projekto dalyvių istorijos ir nuotraukos leidinyje „Kas bus kas. Lietuvos ateitis“ bus spausdinamos nemokamai. Į kiekvieną rekomenduotą ir atrinktą asmenį redakcija kreipiasi elektroniniu paštu, laišku ir telefonu, kviečia užpildyti anketą, prašo tėvų sutikimo. Tad redakcija kviečia aktyviai dalyvauti projekte ir laukia užpildytų anketų iš visų, kurie jas gaus.

Knygą planuojama išleisti 2014 m. pabaigoje.

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.