Mes ugdome talentus Lietuvai!

Nacionalinė moksleivių akademija

NMA žiemos sesija'17 (skelbiama programa)

Prasidėjo registracija į NMA žiemos sesiją. Nepamirškite pasitikrinti savo paštą, nes jau išsiųstas kvietimas su kaina asmeniui!

 
NMA žiemos sesija šiemet įvyks sausio 3-7 d. Palangoje. Dalykinės paskaitos, susitikimai su bendruomene, naujos pažintys ir pasiilgti draugai, galimybė rinktis asmenybės ugdymo užsiėmimus, įkvepiantys vakaro renginiai – tarsi įprastos sesijos dalys, bet su Jumis kaskart vis kitokios.

 
Per žiemos sesiją gyvensime KTU poilsio namuose „Politechnika“, užsiėmimai vyks Palangos Senojoje gimnazijoje, o maitinimą tieks jos valgykla. Į sesiją dalyvis turės atvykti savarankiškai.

 
Sesijos kaina yra apie 150 eurų. Labiausiai pasisekė informatikams, kurių sekciją remia „Bentley Systems“ ir dengia visą sesijos kainą. Informatikams beliks susimokėti tik simbolinį registracijos mokestį.

 
Visiems likusiems padalintos NMA rėmėjų lėšos, kurios skiriamos ne konkrečiai sekcijai. Jos nėra didelės, tad padengia nedidelę sesijos mokesčio dalį. Mokesčio dydis kiekvienam mokiniui priklauso nuo nuotolinio mokymosi rezultatų. Geriausiems kompensuojama truputį daugiau. Negausių sekcijų kviečiame ir naujokus, jiems mokestis padengiamas simboliškai. Tų sekcijų naujokai turi būti pasirengę rimtiems mokslams su labiau patyrusiais.
Naujokams, nežinantiems kas vyksta per sesijas, taip pat ir kitiems, trumpa preliminari programa:

 
Sausio 3 dieną iki pietų susirenkam, po pietų pamokos vyks 14.30 – 17.40. Po to vakarienė, atidarymas, susipažinimo vakaras.
Sausio 4-6 dienomis po pusryčių, 9.00 – 14.00 dalykiniai užsiėmimai, po pietų 2 pamokos asmenybės ugdymo, pagal pasirinktą sritį iš paiūlytų (gausite pranešimus), bendravimas, vakaro renginys.
Sausio 7 dieną po pusryčių išvykimas namo.

 

Programa skelbiama čia