Mes ugdome talentus Lietuvai!

Nacionalinė moksleivių akademija

NMA moksleiviai intensyviai ruošėsi matematikos olimpiadai

Nacionalinė moksleivių akademija birželio 17-23 dienomis, kartu su VU Matematikos ir informatikos fakultetu, organizavo stovyklą moksleiviams, besirengiantiems Tarptautinėms matematikos olimpiadoms. Su moksleiviais patirtimi dalijosi, NMA kvietimu į Lietuvą atvykęs, Pasaulinės matematikos olimpiados aukso medalio laimėtojas Andrey Gavrilyuk. Andrey šioje olimpiadoje 2005 m. laimėjo aukso medalį, surinkęs maksimalią taškų sumą. Taip pat jis yra Fizikos-matematikos mokslų kandidatas, dirbęs su Kazachstano matematikų rinktine, o šiuo metu dirba su Rusijos ir Ukrainos rinktinėmis.

Moksleiviams, tarp kurių buvo ir 6 NMA mokiniai, buvo suteikta unikali galimybė pasisemti žinių iš savo srities profesionalo. Organizuotoje stovykloje dalyvavo 12 vaikų, vyksiančių į šiemet rengiamą Tarptautinę matematikos olimpiadą, kuri vyks liepos 7 – 14 d. Rumunijoje, bei Vidurio Europos matematikos olimpiadą, kuri rugpjūčio 27 d. prasidės Lenkijoje.

Neabejojame, jog tokių profesionalų, kaip Andrey Gavrilyuk suteiktos žinios prisidės prie sėkmingų olimpiados dalyvių rezultatų. Linkime jiems sėkmės!