Mes ugdome talentus Lietuvai!

Nacionalinė moksleivių akademija

Jau vyksta naujų mokinių priėmimas į Nacionalinę moksleivių akademiją

Esi smalsus? Esi motyvuotas sužinoti daugiau, negu numato mokyklos programa? Nori tobulėti kartu su savo bendraamžiais iš visos Lietuvos? Nori mokytis pas Lietuvos universitetų dėstytojus ir geriausius mokytojus, pas NMA absolventus, dabar studijuojančius ar jau baigusius universitetus Lietuvoje ar užsienyje? Nori bendrauti su šviesiomis Lietuvos ir užsienio asmenybėmis?

Svajoji užsiauginti sparnus, išmokti juos plačiai išskleisti ir apskrieti visą pasaulį?

Jei taip, nedelsk – junkis prie mūsų!

Kaip?

 

  1. 5-6 klasės mokinius kviečiame registruotis į „parengiamąsias“ NMA grupes ir nuotoliniu būdu mokytis matematikos arba/ir informatikos.

Norint užsiregistruoti reikia parašyti laišką  adresu info@nmakademija.lt, nurodant

savo vardą, pavardę, klasę, mokyklą bei pasirinktą sekciją (-as).

Registracija vyksta iki rugsėjo 30 dienos.

  1. 7-11 klasės mokinius kviečiame pagal savo amžiaus grupę pasirinkti labiausiai dominančią vieną ar dvi NMA sekcijas:

7-8 klasei – matematika arba lietuvių filologija;

9-11 klasei – biologijos ir biochemijos, chemijos, ekonomikos, informatikos, fizikos ir nanotechnologijų, lietuvių filologijos arba matematikos.

Svarbu: 11 klasės mokiniai priimami mokytis NMA išimtinais atvejais, t. y. tik tuomet, jei jie yra respublikinių ar/ir tarptautinių olimpiadų 1-5 vietų laimėtojai.

Norint stoti į NMA Tau reikia užpildyti mokinio anketą ir paprašyti mokytojo užpildyti rekomendaciją čia.

Rekomendaciją turi užpildyti konkretaus dalyko mokytojas (pavyzdžiui, biologijos mokytojas rašo rekomendaciją stojantiesiems į biochemijos sekciją). Jeigu šiais metais pakeitei mokyklą ir Tave geriau pažįsta buvusios mokyklos mokytojas(-a), rekomendacija gali būti ir jo(-s).

Registracija vyksta iki spalio 6 d.

Registracija patvirtinama tik po to, kai pervedamas vienkartinis negrąžinamas 15 eurų registracijos mokestis.

Viešoji įstaiga Nacionalinė moksleivių akademija

Įstaigos kodas 300628321

A/S LT197300010104583271, AB „Swedbank“

Paskirtis: už Vardenį Pavardenį, registracijos mokestis

Iki spalio 15 dienos gausi laišką, kuriuo pranešime, ar esi priimtas mokytis NMA ir atsiųsime išsamią informaciją apie mokymosi tvarką.

Mokymasis Akademijoje vyksta nuotoliniu būdu ir yra skirstomas į du semestrus. Kiekvieną semestrą už užduotis ir jų taisymą imamas mokestis. Semestro mokslo mokestis (30–60 €) priklausys nuo atitinkamai sekcijai išsiųstų užduočių skaičiaus. Užduočių skaičius nevienodas. Apie kainą kiekvienas mokinys bus informuotas laišku, kai įstos į NMA.

Taip pat rengiamos dvi – trys sesijos bei organizuojami laboratoriniai darbai gamtos mokslų atstovams.

Daugiau informacijos apie veiklą galima sužinoti Akademijos puslapyje adresu www.nmakademija.lt arba socialinio tinklapio Facebook NMA paskyroje.

Laukiame Tavęs Nacionalinėje moksleivių akademijoje!

Jeigu kils klausimų, prašome parašyti el. pašto adresu info@nmakademija.lt

arba paskambinti telefonu 8 683 04 646.

Kvietimas galite atsiųsti čia.

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.