Mes ugdome talentus Lietuvai!

Nacionalinė moksleivių akademija

Lapkričio 11 dieną vyko 4-oji Ekonomikos olimpiada

Jau 4–ąjį kartą gabūs šalies moksleiviai varžėsi ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto bei Nacionalinės moksleivių akademijos organizuotoje Ekonomikos olimpiadoje. Į olimpiadą moksleiviai susirinko iš visos Lietuvos. Susirinkusiųjų laukė ne tik įdomios užduotys, aktualūs pranešimai, bet ir išskirtiniai partnerių prizai.

2017 metų Ekonomikos olimpiadoje dalyvavo net 81 moksleivis. Olimpiados užduotis rengė ISM universiteto dėstytojų grupė ir tyrėjų komanda – doc. dr. Tadas Šarapovas, vyr. lektorius Juozas Granskas, doc. dr. Asta Klimavičienė, vyr. lektorė Kristina Aldošina, Kristina Barauskaitė, Marius Kušlys – kurių mokslinių interesų kryptys siejamos ne tik su ekonomika, bet ir kitomis sritimis: finansais, apskaita, matematika. Dalis olimpiados užduočių reikalavo ne tik žinių, bet ir analitinio, loginio mąstymo įgūdžių.

Daugiausiai taškų ISM ir NMA Ekonomikos olimpiadoje 2017 surinko ir pirmąją vietą iš dvyliktokų užėmė Vilniaus licėjaus moksleivis Mykolas Vosylius. Iš 11 kl. I vietą užėmė Vilniaus licėjaus vienuoliktokas Vilandas Navickas. Stipriausias iš dešimtokų buvo paskelbtas Kauno technologijos universiteto gimnazijos moksleivis Titas Jonauskis. Stipriausia iš visų devintokų buvo pripažinta Aušra Plutaitė iš Kauno Saulės gimnazijos.

Visą straipsnį apie ISM ir NMA organizuojamą olimpiadą skaitykite čia.

Ekonomikos olimpiados rezultatus galite peržiūrėti čia.