Mes ugdome talentus Lietuvai!

Nacionalinė moksleivių akademija

Kiek raidžių sudaro žodžių junginį „Nacionalinė moksleivių akademija“?

Turbūt niekada nesusimastėte, iš kiek raidžių sudaryta „Nacionalinė moksleivių akademija“. O skaičių  skaičiukų šiais metais NMA būta pačių įvairiausių. Prabėgę dar vieneri NMA gyvavimo metai atnešė nemažai naujovių, laimėjimų bei iššūkių, kuriuos visi drauge sėkmingai įveikėme. Tad pamėginkime suskaičiuoti bei susumuoti visus metų pasiekimus, laimėjimus, pergales, kurias pasiekėme mūsų visų bendromis pastangomis. O skaičiuoti tikrai yra ką. Tad pradedam!

2 – tiek šiuo metu NMA įgyvendina Europos socialinio fondo finansuojamų projektų. Tai „Gabių mokinių ugdymo efektyvumo didinimas švietimo sistemoje“ ir „Bendrojo lavinimo mokyklų mokymo turinio atnaujinimas ir praplėtimas, sukuriant ir pritaikant naujus mokymo metodus“.

Taip pat nemažą džiaugsmo bangą atnešę 2 Akademijos pelnyti apdovanojimai: „Swedish busness awards 2011” apdovanojimuose už suburtą didelį būrį savanorių gabių vaikų ugdyme bei „Discover e-volunteering“ apdovanojimuose Akademija buvo įvertinta už inovatyvumą bei sėkmingą interneto naudojimą gabių vaikų ugdymui. Tad dar kartą sau pasiplokime, kad mokame būti vieningi ir drauge galime versti kalnus.

146 nauji Akademijos nariai. Šią malonią žinią skelbėme lapkričio mėnesį, kai mūsų gretos padidėjo naujais akademikais, kurie jau pradėjo pažindintis su NMA sekcijų užduotimis, o rimtai mokslus pradės krimsti nuo kitų metų sausio mėnesio.

470 moksleivių – toks yra šiuo metu Akademijoje studijuojančių akademikų gražus būrys.

Be to, NMA gretos prasiplėtė ir geografiškai. Turime akademikų net iš 48 įvairiausių miestų, miestelių ir jų rajonų. O Lietuvos žemėlapį sužymėjus raudonais taškiukais, turbūt kažką įskaityti jau būtų sunku 🙂

Taip pat akademikai gali pasidžiaugti pasiekimais bei pergalėmis tarptautinėse ir respublikinėse olimpiadose bei konkursuose. Kalėdinę eglutę galima puošti 1 aukso medaliu, 8 sidabro, 10 bronzos, 27 pirmosios vietos diplomais, 33 antrosios vietos diplomais, 31 trečiosios vietos bei 26 pagyrimo raštais.

Šiais metais Akademiją baigė 46 moksleiviai, kurie, tikimės, mūsų nepamirš, aplankys bei pasidžiaugs naujais savo gyvenimo iššūkiais bei pasiekimais.

40 – tiek galėtume suskaičiuoti mūsų rėmėjų, draugų, pasekėjų, kurie dalinasi savo finansiniais resursais, paslaugomis, patarimais, paskaitomis bei geru žodžiu, palinkėjimais. Ačiū, kad tikite mumis ir mūsų idėja bei padedate kilti Lietuvos talentams.

O kur dar NMA sesijos bei kiti renginiai! Jų šiais metais buvo net 12. Juose apsilankė daugiau nei 500 mokinių, mokytojų, verslo atstovų bei žymių visuomenės asmenų.

O neseniai pasibaigusio antrus metus organizuoto interviu konkurso „Žmogaus kodo“ komanda džiaugėsi sulaukusi net 101 darbo, kuriuos skaitė su didžiausiu malonumu, bet kartu ir nerimu, nes išrinkti pačius pačiausius buvo sunku.

Dar vienas NMA atradimas bei džiaugsmas – tai „Genioto kodas“, išleistas 2 000 egzempliorių tiražu.

Taip pat Akademija šiais metai persikėlė į naujas patalpas Gedimino pr. 9 bei tapo Žinių ekonomikos forumo nariais.

Ech, tiek daug visko vyko ir įvyko, kad net galva apsisuko skaičiuojant. Bet prisiminti tas kartu praleistas akimirkas taip smagu, kad norisi daugiau ir daugiau pabūti su visais, pasimokyti, sužinoti naujų įdomybių, pabendrauti, plėsti bendraminčių būrį. Tad tikimės ir kitais metais kartu kurti tą gerąją atmosferą bei aplinką bei padėti vieni kitiems tobulėti, siekti ir pasiekti gražių tikslų. Ir tegu AUGA NMA draugų būrys bei bendruomenės gretos, kad kitąmet būtų dar smagiau skaičiuoti pasiekimus 🙂

Su šventėmis!

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.