Mes ugdome talentus Lietuvai!

Nacionalinė moksleivių akademija

Kaune vyksta 6-toji 5-8 klasių mokinių NMA matematikos olimpiada

Kaune vyksta 5-8 klasių mokinių NMA matematikos olimpiada.

Šiemet olimpiadoje dalyvauja apie 500 mokinių. Tarp penktokų varžosi ir keletas ketvirtokų. 

 

NMA matematikos olimpiados nugalėtojai:

5 klasė

Pirma vieta:

Juozas Bierontas (4 kl.) – Kauno Žaliakalnio progimnazija

Antra vieta:

Liepa Budrytė (4 kl.) – Vilniaus miesto pradinė mokykla „Žiniukas“
Faustas Kondratavičius (5 kl.) – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija
Ignas Masevičius (5 kl.) – Vilniaus Jėzuitų gimnazija

Trečia vieta:

Skomantas Urbonas (5 kl.) – „Saulės“ privati gimnazija

Povilas Šalčius (5 kl.) – Klaipėdos Verdenės progimnazija

Dominykas Laucius (5 kl.) – Vilniaus Jėzuitų gimnazija

 

 

 

6 klasė

Pirma vieta:

Tomas Žičkus (6 kl.) – Klaipėdos Sendvario progimnazija

Ugnė Stepanauskaitė (6 kl.) – Progimnazija MAGIS

 

Antra vieta:

Dominyka Sasnauskaitė (6 kl.) – Kauno Jėzuitų gimnazija

Kasparas Noreika (6 kl.) – Kauno Jėzuitų gimnazija

Benediktas Motuzas (6 kl.) – Klaipėdos rajono savivaldybės švietimo skyrius

Rytis Didžiūnaitis (6 kl.) – Kauno Jėzuitų gimnazija

 

Trečia vieta:

Jokūbas Abromaitis (6 kl) – Progimnazija MAGIS
Kristupas Banys (6 kl.) – Sietuvos progimnazija
Darius Gumuliauskas (6 kl.) – Vilniaus Jėzuitų gimnazija
Paulius Kvaraciejus (6 kl.) – Vilniaus Petro Vileišio progimnazija

 

 

 

7 klasė

Pirma vieta:

Kostas Šilingas (7 kl.) – Šiaulių rajonas Kuršėnų Pavenčių mokykla – daugiafunkcis centras
Paulius Aleknavičius (7 kl.) – Všį Vilniaus privati gimnazija

 

Antra vieta:

Andrius Gasiukevičius (7 kl.) – Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija
Tomas Marcinkevičius (7 kl.) – Kauno Jėzuitų gimnazija
Rokas Braidokas (7 kl.) – Širvintų „Atžalyno“ progimnazija

 

Trečia vieta:

Jokūbas Jasiūnas (7kl.) – Progimnazija MAGIS
Laurynas Truskauskas (7 kl.) – VGTU inžinerijos licėjus
Antanas Oržekauskas (7 kl.) – Vilniaus Balsių progimnazija

 

 

 

8 klasė

Pirma vieta:

Danielė Ramanauskaitė (8 kl.) – Progimnazija MAGIS

 

Antra vieta:

Tomas Žadvydas (8 kl.) – Klaipėdos licėjus
Jurgita Skersytė (8 kl.) – Progimnazija MAGIS
Kasparas Savickis (8 kl.) -Vilniaus Jėzuitų gimnazija

 

Trečia vieta:

 

Radvilas Rumšas (8 kl.) – Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija
Tomas Babelis (8 kl.) – Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija
Vytenis Kalinauskas (8 kl.) – Vilniaus Simono Daukanto progimnazija

 

 

NMA matematikos olimpiados užduočių sprendimai:

5 klasė

6 klasė

7 klasė

8 klasė