Mes ugdome talentus Lietuvai!

Nacionalinė moksleivių akademija

Parama

Kviečiame prisijungti prie Nacionalinę moksleivių akademiją remiančių organizacijų ir asmenų. Drauge ugdykime asmenybes Lietuvai!

Galimybės Jums:

 • Jūsų įmonės logotipo NMA svetainėje, informaciniuose leidiniuose ir kt. dėjimas;
 • Jūsų įmonės minėjimas NMA „Facebook“ paskyroje (daugiau nei 2 tūkst. draugų);
 • Jūsų įmonės reklaminių priemonių sklaida;
 • netradiciniai reklamos būdai ar Jūsų poreikius atitinkančios ilgalaikio bendradarbiavimo formos bus skirtos tik Jūsų įmonės teikiamai paslaugai ar gaminamam produktui.

Bendras NMA veiklos rėmimas

Tai galimybė prisidėti prie papildomo gabių, motyvuotų šalies vaikų ugdymo, padėti jiems tapti pilietiškais, kūrybiškais ir socialiai atsakingais žmonėmis, galinčiais prisidėti prie Lietuvos ir pasaulio gerovės.

Ne visi Lietuvos „perliukai“ gimsta didmiestyje, įstoja į prestižinę gimnaziją ar sutinka Mokytoją iš didžiosios raidės, galintį ir sugebantį dirbti su juo papildomai. Būtina investuoti į tuos, kurie kurs, valdys verslus ir šalį bei garsins ją savais darbais, išradimais.  Mūsų didžiausias turtas ir pažangos prielaida yra žmogus, todėl gabių vaikų puoselėjimas dabar reiškia investiciją į ateitį.

Atskirų programos dalių rėmimas

Kiekvienai dalykinei sekcijai akademijoje vadovauja savo srities aukščiausios kompetencijos pedagogai. Jie organizuoja nuotolinių užduočių rengimą, moksleivių konsultavimą, kuria užduotis, ieško dėstytojų sesijoms bei moksleivių pasirengimui respublikiniams ir tarptautiniams konkursams.

Šiuo metu NMA yra 9 dalykinės sekcijos:

 • fizikos ir nanotechnologijų,
 • biochemijos,
 • chemijos,
 • ekonomikos,
 • informatikos,
 • istorijos,
 • lietuvių filologijos,
 • matematikos,
 • muzikos.


Nuotoliniu būdu mokosi apie 300 mokinių iš visos Lietuvos. Geriausieji iš jų kasmet kviečiami į 2 sesijas (vasaros ir žiemos), kurių metu be dalykinių žinių, didelis dėmesys skiriamas ir asmenybės ugdymo programai: kultūrinei kompetencijai, kūrybiškumui, pilietiškumui, lyderystei, komunikacijos įgūdžiams. Šiais mokslo metais planuojamos dvi papildomos trumpalaikės sesijos (rudens ir pavasario), kurių metu mokiniams paskaitas skaitys žymūs savo sričių specialistai, o mokiniai turės galimybę susipažinti su įvairiomis mokslinių institutų laboratorijomis, užsiimti praktine veikla.

Informacija apie konkrečius mokesčius.

Muzikos sekcijos rėmimas

Skatindami mokinių ugdymą Nacionalinės moksleivių akademijos muzikos sekcijoje siekiame keleto tikslų:

 • Muzikai gabių moksleivių profesinio meistriškumo tobulinimo, kviečiant geriausius profesionalus jų pamokoms.
 • Muzikalių moksleivių bendravimo su kitose sekcijose besimokančiais moksleiviais, ugdant jų toleranciją, pilietiškumą, lyderystę, komunikacijos įgūdžius.
 • Muzikai gabių moksleivių  dalyvavimo bendruose projektuose (NMA choras, koncertai, spektakliai), kur lavinamas kitų moksleivių muzikinis skonis.

Informacija apie konkrečius mokesčius.

Regioninės stipendijos

Siūlome galimybę sėkmingai dirbančioms įmonėms paremti gabiausius savo regiono moksleivius, apmokant jų studijas Nacionalinėje moksleivių akademijoje bei dalyvavimą sesijose.  Kiekvieną semestrą mokslas NMA kainuoja 20–50 eurų (kaina priklauso nuo atitinkamai sekcijai parengtų užduočių skaičiaus). Sesijos kaina siekia X eurų.

Vardinės stipendijos

Sudaroma galimybė pasirinktinai remti vieną ar keletą mokinių, apmokant jų studijas Nacionalinėje moksleivių akademijoje. T. y., nuotolinio mokymo, asmeninio konsultavimo išlaidas, bei dalyvavimą NMA sesijose. Stipendijas galima skirti ir pagal įmonės artimas veiklas (pvz., biochemijos įmonės remia biochemijos sekciją, lazerių specialistai remia fizikus).

Informacija apie konkrečius mokesčius. Pvz., vieno vaiko mokslo metai NMA kainuoja X eurų.

Leidybos projektai

Galimybė prisidėti prie Nacionalinės moksleivių akademijos leidžiamų metodinių priemonių, e-knygų, vadovėlių, vieno dalyko ar tarpdalykinių uždavinynų, reikalingų darbui su ypatingai gabiais vaikais, rengimo ir leidybos.

Nemokamos paslaugos, konsultacijos

Galimybė prisidėti prie Nacionalinės moksleivių akademijos, siūlant profesionalias konsultacijas: metodines, finansų, projektų valdymo ir kt. Organizuojant rėmimo lėšų pritraukimo projektus, organizuojant renginius ir t. t.

Taip pat sudarome galimybę rengti paskaitas, siūlant pažintines ekskursijas savo įmonėje ar įstaigoje.

2 % gyventojų pajamų mokestis

Skirkite Nacionalinei moksleivių akademijai 2 % gyventojų pajamų mokesčio. Jums tai nieko nekainuos! 

Užpildę laukelius gausite parengtą prašymo formą su Jūsų duomenimis, kurią reikės iki gegužės 1 d. pristatyti ar nusiųsti paštu į Valstybinę mokesčių inspekciją. Lietuvos apskričių VMI adresus ir kontaktus rasite čia.

Arba užpildykite elektroninę formą Valstybinės mokesčių inspekcijos elektroninio deklaravimo sistemoje, nurodydami, jog lėšos skiriamos VšĮ „Nacionalinei moksleivių akademijai“, įmonės kodas – 300628321.

Jūsų įvesti duomenys nėra saugomi ir/ ar registruojami serveryje. Jie panaudojami tik formos sugeneravimui.

Kita pagalba

Kompiuterinės įrangos ir kito būtino inventoriaus atnaujinimas.
Galimybė suteikti patalpas sesijoms, renginiams.

Būk drauge su sėkmingiausiais, susisiek:

NMA direktorius Leonas Narkevičius
+370 611 31569, leonas.narkevicius@gmail.com

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.