Mes ugdome talentus Lietuvai!

Nacionalinė moksleivių akademija

aukok.lt

Jau dvyliktus metus veikianti Nacionalinė moksleivių akademija susideda iš daugelio bendravimų: nuo auginti siekiančių užduočių, kasdieninių prasilenkimų prie kartais gerokai oficialesnių susibūrimų. Tikriausiai neatsitiktinai didžiausią įspūdį teikia NMA sesijos, kuriose siekiame padėti Jums tobulėti ir sukurti įsimintiną, prasmingą programą.

Kviečiame sistemoje aukok.lt paremti Vasaros sesiją. Norėtume, kad artėjantis kasmetinis didžiausias NMAįvykis būtų ne mažiau įvairus ir įtaigus, o svarbiausia – prieinamesnis Jums. Taip pat kad gabius vaikus į sesiją išleisti pajėgtų ir šeimos, kurios iki šiol to padaryti negalėjo dėl finansinių sumetimų.
Todėl kiekvieno dėmesys mums labai svarbus ir esame Jums už jį dėkingi. Mes tikime, kad visi, po truputį prisidėdami, galime gerokai sumažinti gabių ir talentingų vaikų vasaros sesijos išlaidas.

Daugiau sužinoti apie šį projektą ir jam paaukoti galima paspaudus čia.

Kas yra ir kaip atrodo NMA sesijos? Sesijų atsiliepimai.

Kiekvieno susidomėjusiojo dėmesys mums labai svarbus ir esame Jums už jį dėkingi. Mes tikime, kad visi, po truputį prisidėdami, galime gerokai sumažinti gabių ir talentingų vaikų vasaros sesijos išlaidas.

Kitas būdas, kaip prisidėti prie projekto ateities – iki gegužės 31 d. pasinaudoti sukauptais „Swedbank“ el. taškais, apsilankius akcijos puslapyje (skiltis „Aukojimas“). Ši auka nieko nekainuoja!

aukok-768x496

Nuoširdžiai dėkojame!