Savanorystė

paskelbė

Akademijoje nuolat dirba daugiau nei 20 savanorių – tai valdybos nariai, sekcijų vadovai, vadoviukai. Dar daugiau nei 100 įvairių sričių specialistų yra dalyvavę atskiruose projektuose – nemokamai dėstė per sesijas, pagelbėjo su organizaciniais darbais, ruošė pranešimus spaudai, dalinosi patirtimi su NMA komandos nariais ir kt. Esame labai dėkingi šiems žmonėms už tai, kad padeda įgyvendinti NMA idėjas.

Jei norėtumėte prisijungti prie NMA komandos, rašykite mums el. paštu

Dalintis

5 Šio įrašo komendarai

 • Sandra sako:

  Sveiki :)
  Esu Kulturos vadybos studente. Susizavejau Jusu veikla, kai sudalyvavau Jusu rengiamuose renginiuose per NMA sesija Nidoje. Siuo metu intensyviai ieskau darbo kulturos ir svietimo srityse. Kadangi tai nera taip jaui r paprasta – mielai pasavanoriauciau ir prisideciau visa siela ir esybe prie Jusu iniciatyvu, kadangi darbo pas Jus gauti tirbut neimanoma :))) Nes Jus esat nuostabus, Jusu entuziazmas ir veikla yra sveikintina :)

 • Ieva sako:

  Sveiki,
  Norėčiau paklausti ar savanoriais gali būti ir nepilnamečiai?

 • D sako:

  Sveiki,
  Ar dar ieškote savanorių(moksleivių)?
  Jei taip, kokios jų pareigos?

  • Leonas Narkevičius sako:

   Ačiū už, kaip suprantu, pasiūlymą savanoriauti. Darbelių kasdienybėje nėra daug. Gerai būtų žinoti iš kurio miesto žmogus, kelintos klasės, ką sugeba. Apie tai geriau rašyti laišku, tuomet bus galima paklausti, atsakyti, vėl paklausti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*