registracija

Mieli tėveliai,

kviečiame Jūsų vaikus prisijungti prie Nacionalinės moksleivių akademijos, kurioje mokosi gabūs ir talentingi Lietuvos paaugliai (5–12 klasių mokiniai).

Nacionalinė moksleivių akademija (NMA) kviečia registruotis, aktyviai dalyvauti unikalioje NMA veikloje ir papildomai mokytis: 5–10 klasių mokinius – matematikos, 9–10 klasių mokinius – biochemijos, informatikos, ekonomikos, istorijos arba fizikos, 10 klasės mokinius – chemijos (ypač besidomintieji chemija, turintieji šioje srityje pasiekimų priimami nuo 9 klasės), 7–10 klasių mokinius – lietuvių filologijos. Išimtiniais atvejais (turint didelių respublikinių ir tarptautinių olimpiadų pasiekimų) priimami ir 11 klasės mokiniai.

Naujovė! NMA siūlo nuotolinį informatikos mokymą 5–6 klasių mokiniams. Susidomėjusieji iki rugsėjo 30 d. turėtų registruotis el. paštu , nurodydami, kad nori mokytis informatikos nuotoliniu būdu, taip pat parašydami mokinio vardą, pavardę, klasę, mokyklą. Tolesnes gaires  atsiųsime su atsakymais dėl priėmimo. Pildyti anketos sistemoje, kurioje registruojasi vyresni pretendentai į kitas sekcijas, nereikia.

Taip pat Nacionalinė moksleivių akademija kviečia 5–6 klasių mokinius spręsti matematikos uždavinius nuotoliniu būdu. Tokiu atveju iki rugsėjo 30 d. mokiniams reikėtų registruotis el. paštu , nurodant vardą, pavardę, klasę, mokyklą. Tolesnes gaires mokiniai gaus su atsakymais. Pildyti anketos sistemoje, kurioje registruojasi vyresni pretendentai į kitas sekcijas, nereikia

 

Atrankos procedūra (vyresniems nei 6 kl. mokiniams):

 1. 2015 m. rugsėjo 15–30 d. registruojamasi el. būdu mūsų tinklalapyje stojimas.nmakademija.lt;
 2. dokumentų originalai su parašais (prašymas, mokytojo rekomendacija* (gaunami registruojantis el. būdu), 2014/2015 mokslo metų metiniai įvertinimai) iki rugsėjo 30 d. (spaudo data) išsiunčiami adresu VšĮ Nacionalinė moksleivių akademija, Studentų g. 63a, Kaunas LT-51369;
 3. iki rugsėjo 30 d. sumokamas 9 € registracijos mokestis (banko rekvizitai gaunami registruojantis el. būdu. Paskirtyje būtina nurodyti sekciją, į kurią stojama, bei vardą ir pavardę – už ką mokamas registracijos mokestis);
 4. stojantiesiems į informatikos sekciją reikės laikyti programavimo testą, kuris numatytas spalio pradžioje (tiksli data bus pranešta el. paštu);
 5. iki spalio 15 d. el. laišku bus pranešta, ar mokinys priimtas į NMA.

Mokymasis Akademijoje vyksta nuotoliniu būdu ir yra skirstomas į du semestrus. Kiekvieną semestrą už užduotis ir jų taisymą imamas mokestis. Semestro mokslo mokestis (20–50 €) priklausys nuo atitinkamai sekcijai išsiųstų užduočių skaičiaus. Užduočių skaičius nevienodas. Apie kainą kiekvienas mokinys bus informuotas laišku, kai įstos į NMA.

 

P. S. Jeigu kils neaiškumų arba klausimų, būtinai rašykite Giedrei el. paštu   arba skambinkite tel. nr. 8 683 04 646.

* Reikia pateikti konkretaus dalyko mokytojo(-s) rekomendaciją su nuoroda, kurioje dalykinėje sekcijoje mokinys norėtų mokytis (pavyzdžiui, biologijos mokytojas rašo rekomendaciją stojantiesiems į biochemijos sekciją).
Jeigu mokinys šiais metais pakeitė mokyklą ir jį geriau pažįsta buvusios mokyklos mokytojas(-a), rekomendacija gali būti ir jo(-s).

Su džiaugsmu laukiame JŪSŲ VAIKŲ anketų!
juosta

Dalintis

4 Šio įrašo komendarai

 • DAIVA sako:

  Laba diena,

  norėčiau daugiau sužinoti apie muzikų sekciją? Kaip vyksta stojamieji? Kaip atsiskaitymai? ir t.t.

  ačiū už atsakymą

  Pagarbiai

  Daiva

  • Neringa sako:

   Sveiki, muzikų sekcija sudaroma žiemos (sausio pradžioje) ir vasaros (rugpjūtį) sesijų metu. Ją kuruoja ir atrenka sekcijos vadovė Gabrielė Kondrotaitė. Įprastai kviečiamųjų sritys skiriasi (gali būti mišrūs muzikantai, gali būti, pvz., tik pianistai, tik styginius instrumentus įvaldžiusieji). Būtent ilgesnių susitikimų metu mokiniai turi galimybę pasitobulinti su žinomais muzikantais, surengti koncertą, parodantį jų individualų meistriškumą bei gebėjimą groti kolektyve.

 • Aiste sako:

  Sveiki, ar sestokai turi dalyvauti atrankoje pildydami anketa, ar uztenka atsiusti duomenis el.pastu? Koks bus taikomas mokestis?

2 Trackbacks / Pingbacks for this entry

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*