Dalykinės sekcijos ir jų vadovai, kuratoriai bei mokytojai:

Biologijos ir biochemijos sekcija

Vadovė: prof. habil. dr. Vida Mildažienė, Vytauto Didžiojo universitetas

Nuotolinio mokymo dėstytojai:

  • Martyna Petrulytė, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
  • Paulius Alaburda, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas

Chemijos sekcija

Vadovas: prof. habil. dr. Eugenijus Butkus, Vilniaus universitetas

Nuotolinio mokymo dėstytojai:

  • Simonas Balkaitis, Vilniaus universiteto studentas
  • Vidmantas Bieliūnas, Vilniaus universiteto studentas
  • Marius Jurgelėnas, Vilniaus universiteto doktorantas
  • Aurimas A. Nausėdas, Edinburgo universitetas
  • Vytautas Pečiukėnas, Vilniaus universiteto studentas

Ekonomikos sekcija

Vadovas: dr. Modestas Gelbūda

Nuotolinio mokymo dėstytojos

  • Dr. Aurelija Proškutė
  • Dokt. Emilija Timmis, Notingemo universitetas

Fizikos ir astronomijos sekcija

Vadovė: doc. dr. Živilė Rutkūnienė, Kauno technologijos universitetas

Nuotolinio mokymo dėstytojai: Kristina Bočkutė, Kauno technologijos universitetas;

Informatikos sekcija

Vadovė: dr. Jūratė Skūpienė

Kuratorius: Gediminas Gricius, Klaipėdos universiteto doktorantas

Nuotolinio mokymo dėstytojai:

  • Vytis Banaitis, UAB „BALTO“ programuotojas
  • Martynas Budriūnas, „Google“ programų sistemų inžinierius

Istorijos sekcija

Vadovas: prof. habil. dr. Egidijus Aleksandravičius, Vytauto Didžiojo universitetas

Kuratorius: dokt. Domas Boguševičius, Vytauto Didžiojo universitetas

Lietuvių filologijos sekcija

Vadovas: doc. dr. Dainius Vaitiekūnas, Lietuvos edukologijos universitetas

Nuotolinio mokymo dėstytojai:

  • Aistė Noreikaitė, Vilniaus universitetas
  • Deimantė Daugintytė, Vilniaus universitetas
  • Ieva Paškauskaitė, NMA absolventė, Vilniaus universitetas
  • Indrė Bručkutė, NMA absolventė, Lietuvos muzikos ir teatro akademija
  • Inga Milčiūtė, Lietuvos edukologijos universitetas
  • Karolina Rybačiauskaitė, NMA aboslventė, Vilniaus dailės akademija
  • Neringa Butnoriūtė, Vytauto Didžiojo universitetas
  • Rima Kasperionytė, Lietuvos edukologijos universitetas

Matematikos sekcija

Vadovas: mokytojas ekspertas Leonas Narkevičius, KTU gimnazija

Nuotolinio mokymo dėstytojai:

  • Arnas Gerčas, Kebridžo universitetas
  • Tomas Vaškevičius, Oksfordo universitetas
  • Edvardas Poliakovas, Kembridžo universitetas
  • Benas Kikutis
  • Justinas Česonis, Kembridžo universitetas
  • Ieva Jasiūnaitė, Vilniaus universitetas
  • Natalja Sinicyna, KTU gimnazijos matematikos mokytoja metordininkė
  • Mykolas Blažonis, NMA mokinys
  • Paulius Dilkas, NMA mokinys
  • Matas Grigaliūnas, NMA mokinys
  • Ignas Urbonavičius, NMA mokinys
  • Dr. Birutė Narijauskaitė, Kauno technologijos universitetas

 

Muzikos sekcija

Vadovė: mokytoja metodininkė Gabrielė Kondrotaitė, Nacionalinė M.K. Čiurlionio menų mokykla

Dalintis