2014 metų atranka į NMA prasidėjo!

Informacija apie atranką:

Taip pat Nacionalinė moksleivių akademija šiemet siūlo naujovę: 5–6 klasių mokinius kviečia spręsti matematikos uždavinius nuotoliniu būdu. Tokiu atveju reikėtų iki rugsėjo 30 d. registruotis el. paštu , nurodyti vardą, pavardę, klasę, mokyklą. Tolesnes gaires gausite su atsakymais. Pildyti anketos sistemoje, kurioje registruojasi vyresni pretendentai į kitas sekcijas, nereikia.

Du kartus per mėnesį mokiniai gaus užduotį. Parašę savo sprendimą, gaus laišką su įvertinimu ir sprendimų paaiškinimais. Pirmoji užduotis bus išsiųsta spalio pabaigoje. Mokymosi mokestis iki naujų metų – 75 litai.

Dalintis

18 Šio įrašo komendarai

 • Skirmante sako:

  Laba diena nuo kelintos klases priimate I biologijos sekcija ?

 • Saule sako:

  Kada bus atrankos į kitas sekcijas ir į kokias galima pretenduoti nuo 8 klasės?

  • Rūta sako:

   Atranka bus skelbiama rugsėjo mėnesį (galbūt net pirmą savaitę). Nuo 8 klasės galima stoti į Lietuvių filologiją ir matematiką.

 • Lukas sako:

  Sveiki,

  Norėčiau paklausti kada prasidės atranka į ekonomikos sekciją?

 • Lukas sako:

  Laba diena,

  kada bus skelbiamos atrankos į NMA Panevėžyje? Ir ar kartais stojimui gali padėti dalyvavimas „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ ir užimta antra vieta pagrindiniame septintokų finale? Beje koks mokestis yra už stojimą? Ir ką reikia pateikti?

  Tikiuosi sulaukti atsakymų.
  Ačiū

 • Rokas sako:

  Tai dabar tik kitais metais bus galima prisijungt ar kaip?

 • Gintare sako:

  Laba diena. Ar yra galimybė prisijungti į ekonomikos sekciją nuo vienuoliktos klasės?

 • erika sako:

  rasote, kad padedate mokytis visiems gabiems vaikams neisskiriant socialines padeties. nemanau, kad tai tiesa. si akademija yra per brangi paprastai, vidutines pajamas gaunanciai seimai. 30lt stojimo mokestis, tada moketi uz uzduotis 60-120lt, tada brangiausios sesijos, jei i jas nevaziuoji- negauni baigimo pazymos… o vasaros sesija brangesne uz vidutine menesio alga… si akademija moko gabius mokinius is turtingu seimu. vidutines pajamas gaunanciu seimu vaikams nma nevieta.

  • Kristina Tamulevičiūtė - Burzić sako:

   Miela Erika,

   Dėkoju už Tavo nuomonę. Vis dėlto, manau, kad vertini per griežtai. Kiekvienas mokinys, stodamas į NMA, privalo atsiųsti nemažai dokumentų. O kažkam juk reikia juos peržiūrėti, perskaityti, įvertinti… Tai užtrunka. O juk pati supranti, kad negalima darbuotojo reikalauti, kad dirbtų be atlygio. Įstojus, prasideda mokymosi procesas, už kurį atsakingi dėstytojai. Jų darbas didžiulis – užduotį reikia ne tik parašyti, bet ir patikrinti gautus atsakymus (sprendimus ar rašinius), nuolat internetu bendrauti su moksleiviais… Juk Tu pati supranti, kad tai reikalauja daug laiko ir atsidavimo. Taip pat ir su sesijomis. NMA nekaupia pelno, o gautus pinigus investuoja mokymo procese.

 • monika sako:

  Patariu stoti! :D

 • Sandra sako:

  Sveiki, norėjau paklausti ar mokinate istorijos?

 • Karolina sako:

  Sveiki, norėjau paklausti, ar yra galimybė būti priimtai į biologijos sekciją nuo 10 klasės , neturint laimėjimų biologijos olimpiadose, bet turint didelį susidomėjimą ir motyvaciją šiam mokslui? Ačiū už atsakymą. :)

  • Neringa sako:

   Viskas priklausys nuo norinčiųjų kiekio ir jų motyvacijos, sukaupto “bagažo”. Bandykite.

 • Justas sako:

  Laba diena, norėčiau stoti į programavimo sekciją. Ar tai būtų įmanoma, jei kitais metais mokysiuosi 11 klasėje, ir iš didesnių pasiekimų yra nebent 6 vieta Klaipėdos mieste, olimpiadoje “Kengūra”?

  • Neringa sako:

   Laba diena,
   kodėl gi turėtų būti neįmanoma? Juk siekiame tobulėti – mėginkite laimę, nepamirškite pamiklinti turimų žinių ir laukite būsimos registracijos. Sėkmės!

1 Trackback or Pingback for this entry

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*